Diaust

ČISTENIE INTERIÉRUCeloročné čistenie a tepovanie interiérov áut

Naše služby o automobil zahŕňajú komplexnú starostlivosť o vaše vozidlo. Sme pripravený urobiť všetko pre vašu spokojnosť, odstrániť stres z prípadných škvŕn, alebo iných nečistôt v interiéri vášho auta. Čistenie a tepovanie vykonávané na vnútorných častiach vozidla. Zameriavame sa na odstránenie prachu, nečistôt a to aj z ťažko dostupných priestorov, ako napr. vetracie časti. Cieľom je vytvoriť takmer dokonalý vzhľad interiéru.
 
Tepovanie vozidla zahŕňa čistenie stropu, tepovanie čalúnenia dverí, koberčekov, podlahového koberca, sedadiel, úložného priestoru a čalúnenia dverí. Všetky vnútorné plastové časti vozidla, ako napríklad palubná doska sú impregnované špeciálnymi čistiacimi prostriedkami. Umývajú sa tiež okná z vnútornej strany. V prípade koženého interiéru je koža ošetrená profesionálnou autokozmetikou. Interiér vozidla je tiež detailne povysávaný.

Doba trvania kompletného čistenia interiéru osobného auta, čo zahŕňa aj tepovanie, príp. opakované tepovanie všetkých jeho častí sa pohybuje od 4 do 12 hodín, v závislosti od znečistenia interiéru. Od toho závisí aj cena, nakoľko každé auto je individuálne a špecifické. 

Počas chladnejšieho obdobia sa doba čistenia môže predĺžiť z dôvodu toho, že interiér sa suší pomocou zariadenia, ktoré vyťahuje vlhkosť z textílie. Interiér auta sa odovzdáva suchý!

Objednávky príjmame počas celého roka. Podľa vyťaženosti, ponúkame možnosť čistenia aj v deň objednania. Pre bližšie informácie o voľných termínoch, zavolajte na tel. číslo +421 948 898 292 a dohodnite si termín realizácie. 

V prípade potreby zabezpečíme odvoz a dovoz k čistenému autu. 

 


Cenník Čistenie interiéru

Komplexný balík 15,- € trvanie cca 1hod.
umytie gumových rohoží
vyčistenie pedálov
čistenie pod sedadlového priestoru
čistenie koľajničiek sedadiel
čistenie slnečných clôn
čistenie a ošetrenie vnútorných plastov
čistenie odkladacích priestorov a priehradok
vysávanie sedadiel a kobercov
vysávanie interiéru auta a kufra
aplikácia vône pre osvieženie interiéru
umytie vnútorných okien vrátane čelného skla

Tepovanie od do
1 sedadlo 6 € / sedadlo 8 € / sedadlo
Dezinfekcia interiéru 25 € 50 €
Tepovanie ostatných častí interiéru, okrem sedadiel dohodou dohodou
Čistenie interiéru a kompletné tepovanie osobného auta 60 € 75 €


Chcete dostávať naše aktuálne novinky ?

Prihlásením sa do tohoto formulára budete od nás dostávať len zaujímavé novinky!