Diaust

ČISTENIE EXTERIÉRUAby váš automobil vyzeral ako nový, je potrebné ho pravidelne čistiť a netreba zabúdať ani na dôkladné leštenie karosérie. Leštenie vozidla sa by mal urobiť špeciálne vyškolený personál, aby sa predišlo poškodeniu vozidla.
 
Detailing vozidla pomáha obnovovať farbu a je vhodný pre akýkoľvek typ a značku automobilov. Dôkladne ošetrovať karosériu sa odporúča pre nové ako aj jazdené automobilu. Špeciálne prostriedky, ktoré sa používajú pri čistení karosérie napomáhajú udržiavať dokonalý vzhľad nových vozidiel a majitelia ojazdených vozidiel sú nadšený výsledkom. Profesionálna starostlivosť  o karosériu zachováva celistvosť povrchu automobilu. Odstraňujú sa tiež škrabance a iné nedokonalosti pomocou moderných metód. Využíva sa technológia, ktorá nepoškodzuje farbu tým, že ju odlupuje a zakryje voskovým povrchovým povlakom.
 
Služba je vhodná napríklad pre majiteľov vozidiel, ktoré majú poškriabanú karosériu napríklad po použití nekvalitnej auto umývačky, kde „štetka“ urobím drobné škrabance.

Čistenie diskov a pneumatík

Používame špeciálne kvapaliny, ktoré nielen že sa usadzujú hlboko do povrchu, ale dôkladne čistia odstránia prach, a chránia kov aj gumu.


Cenník Čistenie exteriéru

Komplexný balík 9,90,- € trvanie cca 1hod.
opláchnutie vysokotlakovou vodou
vystriekanie podbehov a blatníkov
použitie aktívnej peny a tekutého vosku
odstránenie zvyšku hmyzu
umytie prahov a dverných rámov
umytie okien a spätných zrkadiel
umytie okien
ošetrenie pneumatík konzervačným prípravkom
umytie hliníkových diskov
očistenie ŠPZ
detailné sušenie utierkou z mikrovlákna


Chcete dostávať naše aktuálne novinky ?

Prihlásením sa do tohoto formulára budete od nás dostávať len zaujímavé novinky!