Diaust

ČISTENIE INTERIÉRUProfesionálne čistenie a tepovanie interiérov osobných a úžitkových áut

Naše služby o automobil zahŕňajú komplexnú starostlivosť o vaše vozidlo. Sme pripravený urobiť všetko pre vašu spokojnosť, odstrániť stres z prípadných škvŕn, alebo iných nečistôt v interiéri vášho auta. Čistenie a tepovanie vykonávané na vnútorných častiach vozidla. Zameriavame sa na odstránenie prachu, nečistôt a to aj z ťažko dostupných priestorov, ako napr. vetracie časti. Cieľom je vytvoriť takmer dokonalý vzhľad interiéru.
 
Tepovanie vozidla zahŕňa čistenie stropu, tepovanie čalúnenia dverí, koberčekov, podlahového koberca, sedadiel, úložného priestoru a čalúnenia dverí. Všetky vnútorné plastové časti vozidla, ako napríklad palubná doska sú impregnované špeciálnymi čistiacimi prostriedkami. Umývajú sa tiež okná z vnútornej strany. V prípade koženého interiéru je koža ošetrená profesionálnou autokozmetikou. Interiér vozidla je tiež detailne povysávaný.
 
Ponúkame prehľad najviac žiadaných úkonov :

Programu "ŠTANDARD" zahŕňa základný balík čistenia a tepovanie, príp. opakované tepovanie sedadiel. Odhadovaný čas potrebný k jeho realizácií sa pohybuje od 6 do 10 hodín, v závislosti od znečistenia interiéru, nakoľko každé auto je individuálne a špecifické (počas chladnejšieho obdobia sa doba čistenia môže predĺžiť z dôvodu toho, že interiér sa suší pomocou zariadenia, ktoré vyťahuje vlhkosť z textílie). Interiér auta sa odovzdáva suchý!

Program "VIP" obsahuje dôkladné, hlbkové čistenie interiéru, ktorého súčasťou je aj balík DEZINFEKCIE. Pack zahŕňa vysávanie, čistenie, tepovanie všetkých sedadiel a ostatných jeho častí, čistenie/impregnáciu plastov, čistenie/ošetrenie kože, umytie okien z vonka a z vnútra a veľa ďalšieho. Odhadovaná doba realizácie sa pohybuje do 24 hodín, v závislosti od znečistenia.

Program "DEZINFEKCIA" je zameraný na odstranenie mikroorganizmov a škodlivých baktérií pomocou fogovania, v rámci sedadiel z ich štruktúry. Pred aplikaciou postrekovej dezinfekcie, ktorá ničí 99,99% predmetných škodlivých baktérií a mikroorganizmov sa sedadlá v aute pretepujú prípravkom, ktorý sa dostane priamo do štruktúry vlákna, odkiaľ vytiahne znečistenie. Predpokladaná doba realizácie sa odhaduje na 6 hodín

"Jarná AKCIA" je špeciálny sezónny balík, obsahujúci kompletné hlbkové čistenie a tepovanie interiéru vozidla po zime. Ide o súbory úkonov, ktoré zahrňajú jeho dôkladné vysávanie, čistenie, tepovanie sedadiel a ostatných častí interiéru. Následne dochádza k čisteniu/impregnácií plastových častí alebo čisteniu/ošetreniu kožených častí interiéru a umytie okien z vonka, z vnútra a veľa ďalšieho. Na záver sa interiér kompletne dezinfikuje tkzv. "fogovaním", čo spôsobi, že škodlivé baktérie a mikroorganizmi sa eliminujú v rozsahu až 99,99%. Súčasťou AKCIE je kompletné umytie, dekontaminácia laku, odstránenie zvyškov asfaltu a ručná aplikácia tuhého vosku, s výdržou až 3 mesiace. Odhadovaná doba realizácie sa pohybuje okolo 24 hodín, v závislosti od znečistenia. V cene je zahrnutý odvoz v rámci Košíc a mimo Košíc v okruhu do 30 km. 

Objednávky príjmame počas celého roka. Podľa vyťaženosti, ponúkame možnosť čistenia aj v deň objednania. Pre bližšie informácie o voľných termínoch, zavolajte na tel. číslo +421 948 898 292 a dohodnite si termín realizácie. 

V prípade potreby zabezpečíme odvoz a dovoz k čistenému autu. 

 

- základná cena platí pre autá malej a strednej triedy : Škoda Fabia, Octavia, Superb, Peugeot 308, 508, BMW 3, 5
- cena pre veľké triedy áut SUV/VAN modely: Peugeot 3008, 5008, AUDI Q5, AUDI Q7, BMW X5, BMW X6, VAN a pod.
- vyhradzujeme si zmenu ceny pri veľkom znečistení vozidla

akceptujeme platobné karty VISA, MASTERCARD

- po vzájomnej dohode možnosť platby na faktúru


Cenník Čistenie interiéru

Komplexný balík od 15,- €, doba čistenia 60 - 120min.
umytie a impregnácia gumových rohoží
vyčistenie pedálov
vysávanie pod sedadlového priestoru
čistenie koľajničiek sedadiel
čistenie slnečných clôn
čistenie a impregnácia vnútorných plastov
čistenie odkladacích priestorov a priehradok
vysávanie sedadiel a koberčekov
vysávanie interiéru auta a kufra
aplikácia vône pre osvieženie interiéru
umytie vnútorných a vonkajších okien
leštenie predného čelného skla
impregnácia gumených tesnení okolo dverí
vysávanie priestoru okolo rezervy

Rastislavova 104, KOŠICE Malá/stredná trieda auta Veľká trieda auta SUV/VAN
Program ŠTANDARD - Čistenie interiéru a kompletné tepovanie osobného auta 75 € 95 €
Program VIP - Precízne vyčistenie, dezinfekcia a kompletné tepovanie osobného auta (doba trvania cca 24 hod.) 109 € 129 €
Program DEZINFEKCIA (fogovanie) - Tepovanie všetkých sedadiel a aplikácia postrekovej dezinfekcie do interiéru auta, ktorá zabíja 99,99% vitálnych foriem mikroorganizmov. 65 € 75 €
Jarná AKCIA na umytie, čistenie, dezinfekciu a tepovanie interiéru auta po zime (v cene je zahrnuté odstránenie zvyškov asfaltu a ručné voskovanie tuhým voskom, s výdržou cca 3 mesiace) 110 € 130 €


Chcete dostávať naše aktuálne novinky ?

Prihlásením sa do tohoto formulára budete od nás dostávať len zaujímavé novinky!